Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

zeke in tartarus tüneli macerası

3 posters
YazarMesaj
Zeke Asakura
Kötülerin Lideri
Zeke Asakura

zeke in tartarus tüneli macerası Empty
MesajKonu: zeke in tartarus tüneli macerası   zeke in tartarus tüneli macerası Icon_minitimePtsi Ağus. 28, 2006 4:49 am

tartarusa girmeden ne kadar kötü olabilirdiki diyordum içine girince herşeyin kayboluyor duyuların vücudun delircek gibi oluyor kendi seslerimi duyamıyordum ama başarmak zorundaydım kendime inancımla 10 gün gibi bir süre sonucu tüneli bitirmiştim kendimi daha hafif hissettim
Yoh Asakura
Admin
Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: zeke in tartarus tüneli macerası   zeke in tartarus tüneli macerası Icon_minitimePtsi Ağus. 28, 2006 5:07 am

sana 50 furyoku veriyorum birdaha kine uzunyaz.benim tartarus maceram ilk sitede 1 sayfa alıodu.
https://shamantrking.yetkin-forum.com
Zeke Asakura
Kötülerin Lideri
Zeke Asakura

MesajKonu: Geri: zeke in tartarus tüneli macerası   zeke in tartarus tüneli macerası Icon_minitimePtsi Ağus. 28, 2006 11:19 am

zeke e herkes bir tanrı gibi tapıyordu ama içlerinde daha değişik düşünceleri wardı.zeke in şeytan olduğu sanılıyordu zeke insanların beyinlerindeki düşüncelerini biliyordu we ondan sonra bütün insanlardan nefret etti.insanları yok edip shaman dünyası kurma hayali wardı ve hayalini uygulamaya başladı insanları ve güçsüz shamnları yok edip kendi shamn dünyasını kurucaktı ancak zeke durduruldu bir Asakura tarafından.ancak birleşim yıldızı üstünde üstünlük kurduğu için dünyaya istediği zamn gelebiliyordu.bu shaman turnuvasında başarısız olmamak için korkunç hayalini gerçekleştirmek için tartarus tüneline girmeye karar wermişti korkmuyordu.çünkü ölümsüz sınıfı shamanlardandı.tartarus tüneline girmişti.kedine güvenerek korkmadan tünelde hiçbirşey göremiyor duyamıyor ve hissedemiyordu sadece hayalini düşünüyordu ve bu onu güçlü kılıyor hayali ona ışık tutuyordu.zeke in adamları onu tünelin sonunda merakla bekliyordu ama herkes biliyorduki zeke tünelden çıkabilecek.zeke içeride ne gündüzü nede geceyi biliyordu sadece içeriden çıkabileceği ve hayalini gerçekleştirmek başlıyacağı günü bekliyordu...ve o gün gelmişti zeke 8. gün tünelden çıkmıştı onu dışarıda bekleyen adamları onun ne kadar güçlendiğini merak ediyordu.adamları çanın şifresini bulmuştu ve zeke in fruyokusuna baktıklarında ekrana sığmayan bir rakam gördüler herkes onun güçlerini merak ediyordu...
Silva
Hakem
Silva

MesajKonu: Geri: zeke in tartarus tüneli macerası   zeke in tartarus tüneli macerası Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2006 12:55 am

50 Furyoku daha birdaha kine daha da uzunyaz.
Zeke Asakura
Kötülerin Lideri
Zeke Asakura

MesajKonu: Geri: zeke in tartarus tüneli macerası   zeke in tartarus tüneli macerası Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2006 5:40 am

zeke e herkes bir tanrı gibi tapıyordu ama içlerinde daha değişik düşünceleri wardı.zeke in şeytan olduğu sanılıyordu zeke insanların beyinlerindeki düşüncelerini biliyordu we ondan sonra bütün insanlardan nefret etti.insanları yok edip shaman dünyası kurma hayali wardı ve hayalini uygulamaya başladı insanları ve güçsüz shamnları yok edip kendi shamn dünyasını kurucaktı ancak zeke durduruldu bir Asakura tarafından.ancak birleşim yıldızı üstünde üstünlük kurduğu için dünyaya istediği zamn gelebiliyordu.bu shaman turnuvasında başarısız olmamak için korkunç hayalini gerçekleştirmek için tartarus tüneline girmeye karar wermişti korkmuyordu.çünkü ölümsüz sınıfı shamanlardandı.tartarus tüneline girmişti.kedine güvenerek korkmadan tünelde hiçbirşey göremiyor duyamıyor ve hissedemiyordu sadece hayalini düşünüyordu ve bu onu güçlü kılıyor hayali ona ışık tutuyordu.zeke in adamları onu tünelin sonunda merakla bekliyordu ama herkes biliyorduki zeke tünelden çıkabilecek.zeke içeride ne gündüzü nede geceyi biliyordu sadece içeriden çıkabileceği ve hayalini gerçekleştirmek başlıyacağı günü bekliyordu...zeke karanlıkta hiçbirşey görmeden hissedmeden ilerliyordu
shaman kralına sesleniyordu ''bekle shaman kralı yanına gelicem'' diye ama ne kendisi ne başka biri bunu duyabiliyordu.tünelin içinde birden bişey gördü ileride yanan bir alev ruhunu tünelin içinde sandı we koşmaya başladı ne kadar koşsada koşsun yaklaşamıyordu.koşmaya dewam etti hayaline inanarak kendine inanarak koştu sonunda o gün gelmişti zeke tünelden çıkmış we yıkımın başlıyacağı gün o gün olmuştu...
Yoh Asakura
Admin
Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: zeke in tartarus tüneli macerası   zeke in tartarus tüneli macerası Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2006 6:06 am

daha uzun yazmanı beklerdim 100 furyoku.
https://shamantrking.yetkin-forum.com

zeke in tartarus tüneli macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-