Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lee bailongun Tartarus tüneli macerası

YazarMesaj
AmidamarU1121

AmidamarU1121

Lee bailongun Tartarus tüneli macerası Empty
MesajKonu: Lee bailongun Tartarus tüneli macerası   Lee bailongun Tartarus tüneli macerası Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 8:10 am

Tartarus tüneline girince 5 duyu organımında calısmadıgını anlamışım ve iç güdülerimle haraket ediyordum.Yürüdükçe yürüdüm yürüdüm yürüdüm ama bir sorun vardı sanki biri beni izliyordu tam o sırada bir örümceğin bana saldırmaya hazırlandığını gördüm tam saldırırken saldırısını bloke ederek onu öldürdüm.Uykumun geldiğini farkketim ve uyudum uyandıgımda galiba sabahdı uyandım ve dinç bir şekilde yoLuma devam ettim Adımlarım hızlandıkça hızlandı ama Ne sesimi nede ayak seslerimi duyuyorudum ama kostuğumu biliyordum.Yanımda yemek vardı biraz yedim Ve yoluma devam ettim Karşıma Bir şey Cıkmıstı ama görmüyorDum ama varlığını hissediyordum saldırdı sağ kolumdan yaralanmıstım ama ayaktaydım diğer Vurusunu bekLedim tam vuracakken Saldırısını karşıladım Zorlu bir mücadele olmustu ama kazandım Artık coq yorulmustum biraz dinlendim ARtık yürümüyor kosturuyordum Kostum... kostumm .. kostum aksam oLmustu yani öğle düsünüyordum Ve uyumaya karar verdim artık gözlerim kendiliğinde kapanıyordu..Sabah oLmustu (öle düsünüyordum)Karsıma cıkanları öldürdüm..Kostum Kostum arada Yemek yiyordum..
en sonunda yolun sonuna vardım Ve maceramın sonuna gelmiştim

Lee bailongun Tartarus tüneli macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-