Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lenny Tao nun tartarus macerası

YazarMesaj
lenny tao

Lenny Tao nun tartarus macerası Empty
MesajKonu: Lenny Tao nun tartarus macerası   Lenny Tao nun tartarus macerası Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 3:49 am

Tartarus a gidiğimde her yer kapkaranlıktı.Hİç birşey göremiyordum.Sonra duyamadığımı da farkettim.Göremiyor duyamıyordum.Anlamıştım duyu organlarımız burada çalışmıyordu shamanlık iç güdülerimle ilerliyecektim.O arada karşıma birşey geldi. Duymuyordum ama shamanlık iç güdülerim sayesinde hissedebiliyordum.Kılıcımla vurdum ve o şeyi yok ettim.Sonra koşmaya başladım.Karşımda bir sürü yaratık belirdi.Hepsini öldürdüm.Karşıma bir duvar çıktı.İleri gidemiyordum.Sonra anladım bu dev taştan bir canavardı.Ruhunu hissettim ama hareket etmiyordu.Onu yenmek için kılıcımın yeterli olmayacağını anladım.Canavar öyle bir vurdu ki 20 metre geri uçtum.O zaman farkettim canavar mağaranın bir parçasıydı ayakları yere yapışıktı ama kollarını hareket ettirebiliyordu.Canavar o kadar güçlüydü ki bir vuruşta kendi kendini bile yok edebilirdi.İşte bu canavarın yanına gittim bana vuracakken kenara çekildim ve canavar kendini yok etti.böylece tartarusun çıkış kapısı gözüktü.

Lenny Tao nun tartarus macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-