Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yoi asakura'nın tartarus tüneli macerası

YazarMesaj
yoi asakura

yoi asakura

yoi asakura'nın tartarus tüneli macerası Empty
MesajKonu: yoi asakura'nın tartarus tüneli macerası   yoi asakura'nın tartarus tüneli macerası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 11:02 am

ben tartarus tünelinin girişinde herkesle vedalaşıp haftaya görüşürüz demiştim ve içeri gittim.Yürdüm yürüdüm etraf karanlış oluncadaaa ilk önce görmedim(görme duyum gitti)sonra ellerimi hissetmedim(dokunma duyum gitti)kulaklarım duymuyordu(duyma duyusu gittiii)sanki nefen alamıyordum(koku duyum gittiii) bu üzücü bir durumdu konuşamıyordum neyse...bunları geçelim gelelim asıl maceraya

Tünelde ilerlerken önüme yaratık çıktı bana dediki:Sana zarar vermeyeceğim amaa iki seçeneğin var.Hangi yoldan gideceksin sol mu??sağmı??
Ben şaşırdım geri dönme imkanımda yok içimdeki sese güvenip "SAĞ" dedim sağdan gittim doğru yoldu çıkışa ulaştım başarmıştımm Very Happy Very Happy:D:D
ÖNÜME 3 ADAM ÇIKMAZMII
Ama ben onları kanatlarımın arasına aldım vee fırlattım ne kadar uzağa gittiler hatırlamıyorum ve OGÜNÜ HİÇ UNUTMADIM Very Happy

yoi asakura'nın tartarus tüneli macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-