Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yoh un shaman kitabı macerası

2 posters
YazarMesaj
Zeke Asakura
Kötülerin Lideri
Zeke Asakura

yoh un shaman kitabı macerası Empty
MesajKonu: yoh un shaman kitabı macerası   yoh un shaman kitabı macerası Icon_minitimeÇarş. Ağus. 30, 2006 4:34 am

yoh un büyükbabası anna dan shaman kitabını ona götürmesini istedi.kitabı açtıklarından içinden zeke in(yani bnim)kontrolü altındaki shikigamileri çıktı.yoh un büyükbabası onları oyalarken anna zeke in kontrolünü kırmayı başardı artık shikigamiler anna nın kontorlü altındaydı.hemen yola çıktılar kitabı yoh a götürmek için.anna yoh un aynına geldiğinde onu içeride neler beklediğini anlattı.yoh duyduklarından sonra içeri girmek arzusu gitmedi çünkü güçlenmek zorundaydı.yoh içeri girerken arkadaşları onunla birlikte girdiler içeride zeke in önceki hayatını gösteriyodu birlik yıldızı üstündeki üstünlüğü ile çok güçlüydü.ama şimdiki hali ondan neredeyse 2 kat daha güçlü.insanların önceden zeke e nasıl tanrı gibi tapdıklarını ama içlerinden ona şeytan gözüyle baktıklarını gördüler zeke önceden öle biri değildi insanlara düşman değildi ama güçleri yüzünden insanların onu şeytan diye inanması onu kötü yaptı o günden beri insanlara olan düşmanlığı wardı. yoh ve arkadaşları kitabın içinden çıktılar o sırada bnde onları biraz ileride izliyordum onları dışarıda bekleyen x-lawslar onların zeke kontrolü altında oluğ olmadığını anlamak için üzerlerine bir saldırı düzünlediler herkez onları yok olduğunu sandı ama saldırı onlara deymemişti bile.yoh anna nın getirdiği antika ve kitaptan aldığı güçler ile ikili medyum yapabildi.
Shaman King

yoh un shaman kitabı macerası Empty
MesajKonu: Geri: yoh un shaman kitabı macerası   yoh un shaman kitabı macerası Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 12:58 pm

ben ilk olarak Shaman kitabına inanmamıştım ama sonra arkadaşım bana getirince çok şaşırdım bana dediki bu kitabın içine girince çok güçleniyorsun furyokun çok artıyor demişti.kısacası beni çok heyecenlandırmıştı. bende onun bu dediklerine dayanamayıp kitabın içine girdim orada zeke i gördüm bana dediki sadece 1 Shaman king olacak ve bu kıral ya dünyayı kurtaracak ya da daha büyük bir kötülüğe sürükleyecek dedi sonra bir anda etrafından ateş çıkmaya başladı ve bende çok korktum zeke diye bağırdım zeke sanki hiç umursamamıştı beni ama yanmıyorduda ben çok şaşırdım orada zekein bunu nasıl yaptığını bana söyledi ve kitaptan çıkışımda kendimi çok güçlü hissetim furyokumun arttığını da hissettim ama hiç bir zaman da zeke in tarafına geçmiyeceğime dahil de söz verdim ve ben hala iyi bir Shaman dım.

yoh un shaman kitabı macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» shaman king resimler