Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tartarus Tüneli

5 posters
YazarMesaj
Yoh Asakura
Admin
Yoh Asakura

Tartarus Tüneli Empty
MesajKonu: Tartarus Tüneli   Tartarus Tüneli Icon_minitimePtsi Ağus. 28, 2006 4:39 am

Arkadaşlar yanlış anlamayın ben tartarusa gircem diyip tartarusa girmiş olmuyorsunuz.Hikaye yazmanız yani böyle örnek:"Tartarusa girdim karanlıktan birşey görünmüyordu.Bir yaratık çıktı ve anında onu öldürdüm" vs şeyler yazıcaksınız.Biz adminler ne kadar uzun ve öz yazarsanız ona göre fruyoku vericez.Ve tartarusa girerken nickinizle örnek:"Yoh Asakura'nın tartarus macerası" yapıcaksınız.
https://shamantrking.yetkin-forum.com
yo asakura

Tartarus Tüneli Empty
MesajKonu: YO ASKAKURA TARTARUS TÜNELİ MACERAM   Tartarus Tüneli Icon_minitimeCuma Eyl. 22, 2006 10:32 am

Tartarus tüneli 5 duyu organınında etkisi olmadığı bir furyoku arttırma yeridir.İçerde ilerlerken kendi sesimi bile duyamaz oldum.Ve hiç birşey hissedilmiyordu.İçine ışık bile girmiyordum aynı cesaretle yolu yürüdüm....yürüdüm....yürüdüm....yürüdüm.... ve bir işık gördüm.dışarıya çıktığımda kendimi garip hissediyordum ardından uzun ve kısa iki kız gördüm küçük olanı bana saldırdı sonra ena bana kılıcımı attım içimdeki garip bir his ile onlara kılıcım ile vurduğum da çok uzağa uçtular... Laughing Very Happy
Lenny

Lenny

Tartarus Tüneli Empty
MesajKonu: Geri: Tartarus Tüneli   Tartarus Tüneli Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 8:19 am

Lenny nin tartarus Tüneli Macerası

Ben tartarus tüneline girdim.Hiç birşey göremiyordum.Sonra duyamadığımı da farkettim.Göremiyor duyamıyordum.Anlamıştım duyu organlarımız burada çalışmıyordu shamanlık iç güdülerimle ilerliyecektim.O arada karşıma birşey geldi. Duymuyordum ama shamanlık iç güdülerim sayesinde hissedebiliyordum.Kılıcımla vurdum ve o şeyi yok ettim.Sonra koşmaya başladım.Karşımda bir sürü yaratık belirdi.Hepsini öldürdüm.Karşıma bir duvar çıktı.İleri gidemiyordum.Sonra anladım bu dev taştan bir canavardı.Ruhunu hissettim ama hareket etmiyordu.Onu yenmek için kılıcımın yeterli olmayacağını anladım.Canavar öyle bir vurdu ki 20 metre geri uçtum.O zaman farkettim canavar mağaranın bir parçasıydı ayakları yere yapışıktı ama kollarını hareket ettirebiliyordu.Canavar o kadar güçlüydü ki bir vuruşta kendi kendini bile yok edebilirdi.İşte bu canavarın yanına gittim bana vuracakken kenara çekildim ve canavar kendini yok etti.

Karşıma bir yaratık çıktı ve bir anda bölünerek 3 yaratık oldu. Öyle büyüktüler ki dev ruh kontrolü bile onların yanında minicik kalıyordu Sword Of Thunder And Bushin ikili medyumunu yapıp dev ruh kontrolünü kullandım. Hızlı tempo saldırısı ve super-bushin i kullanarak yaratıkları öldürdüm. Kendimi bile duyamamak gerçekten çok kötü bir histi fakat inanılmaz bir hızla önüme boyumun yaklaşık 100 katı bir yaratığın çıkması daha kötüydü. Özellikle onu göremezken onu da ikili medyumumu kullanarak öldürdüm. Sonra yürüdüm... yürüdüm ... yürüdüm ... sonunda bir ışık gördüm. Artık duyularım çalışıyordu. O kadar acıkmıştım ki 200 tane çizburger yiyebilirdim. Yorumunuzu bekliyoruuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
lenny tao

Tartarus Tüneli Empty
MesajKonu: Geri: Tartarus Tüneli   Tartarus Tüneli Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 1:13 pm

En son lenny tao tarafından Cuma Mayıs 09, 2008 6:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lenny tao

Tartarus Tüneli Empty
MesajKonu: Geri: Tartarus Tüneli   Tartarus Tüneli Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 1:14 pm

[quote="Lenny"]Lenny nin tartarus Tüneli Macerası

Ben tartarus tüneline girdim.Hiç birşey göremiyordum.Sonra duyamadığımı da farkettim.Göremiyor duyamıyordum.Anlamıştım duyu organlarımız burada çalışmıyordu shamanlık iç güdülerimle ilerliyecektim.O arada karşıma birşey geldi. Duymuyordum ama shamanlık iç güdülerim sayesinde hissedebiliyordum.Kılıcımla vurdum ve o şeyi yok ettim.Sonra koşmaya başladım.Karşımda bir sürü yaratık belirdi.Hepsini öldürdüm.Karşıma bir duvar çıktı.İleri gidemiyordum.Sonra anladım bu dev taştan bir canavardı.Ruhunu hissettim ama hareket etmiyordu.Onu yenmek için kılıcımın yeterli olmayacağını anladım.Canavar öyle bir vurdu ki 20 metre geri uçtum.O zaman farkettim canavar mağaranın bir parçasıydı ayakları yere yapışıktı ama kollarını hareket ettirebiliyordu.Canavar o kadar güçlüydü ki bir vuruşta kendi kendini bile yok edebilirdi.İşte bu canavarın yanına gittim bana vuracakken kenara çekildim ve canavar kendini yok etti.

lenny bunu ben uydurdum
Shaman King

Tartarus Tüneli Empty
MesajKonu: Geri: Tartarus Tüneli   Tartarus Tüneli Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 12:52 pm

Bne tartarusa ilk girdiğimde korktum ama sonra karanlığa alıştım ve korkum dindi ama bazı sesler duyuyordum ve bir anda örümceklerden biri bana saldırdı ve onu yendim neyseki sonra karşıma bir yaratık çıkmadı derken malesef bu seferde bir yarasa saldırdı ama onu da zar zor yenmeyi başardım 5 gün sonra hala karşıma bir yaratık çıkmadı 6. günde karşıma 1 zombi çıktı ve onu yendim 7. gün gün ışınla beraber tartarus tünelinden çıktım ve çok heyecanlı ve mutluydum çok karnım acıktığı için hemen arkadaşlarımla selamlaşıp yemek yiyip eve gidip dinlendim kısacası yoğun ve zor bir hafta geçirdim

Tartarus Tüneli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-