Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

shamanların

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ren'in Tartarus Tuneli Macerası

2 posters
YazarMesaj
Ren Tao
İyi Shaman
Ren Tao

Ren'in Tartarus Tuneli Macerası Empty
MesajKonu: Ren'in Tartarus Tuneli Macerası   Ren'in Tartarus Tuneli Macerası Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2006 7:45 am

Ewet....
ren o unlu we bı okadarda gızemlı tartarus tunelının karsısındaydı ıcerıye gırmeyı cok ıstıyordu cunku gırıp furyokusunu arttırması ıcın bu gereklıydı kapının onunde şole bı durdu ıcerıyı suzdu ama dısarıdan hıcbırsey gozukmuyodu orayı gırneyı ıstıyordu ama bıraz korkuyordu ren ama bır an kendını toparlıyarak shaman krallıgı ıcın dıye bagırdı ve ıcerıye dogru kosmaya basladıbunu basarıcam dıyerek kosmaya dewam ettıkosmaya dewam ederken oradan gırıpde cıkamayanların oldugunu bılıyodu ama daha once yoh bunu basarmısıtı we len o basardıysa ben de basarırım dusuncesıne kapılmıstı we sonunda ıcerı gırdı we agar adımlarla ılerlemeye basladı ıcerısı cok karanlıktı we hıc bırsey gormuyordu orada sadece yapayalnızdı bu tunelde furyokusunu arttırmak ıcın ruhlar gıremıyodu bason unun sadık ruhu cıksta onun beklıyordu ren ılerlemeye dewam edıyordu ren ılerlerken burdan cıkcam dusuncesıyle dahada hırslanmıstı we bu arada bason dısarıda onu beklıyordu kapının onune oturmus we ocıkana kadar burda beklıcektı cunku o cok sadık bı ruhtu we renı cok sewıyordurende onu sewıyordu
ewet ren ılerlemeye dewam edıyordu we ogunu gecesı gelmıstı we bırgun gectı bu bır gun ıcerısıbnde bason k-hıc uyumadı we renın buraya gelmesını beklıcegını doluyordu kendı kendıne be bu beklıyıs suresınde hıc uyumuyacagını soluyordu ewet 2.gunun sabahı geldı we ren ıcerde cıkısa dogru yurumeye dewam edıyordu we kendı kendıne ben bunu yapıcam susuncesıne kapılmıstı ama odane yawas yawas ren ken dı sesını duymamaya basladı kendı sesını duyamıyordu we panıkleyerrk kosmaya basladı we bunu bu tunelın tuzaklarından bırı oldugunu dusundu we bır an durdu we kendı kendıne bu bı tuzak we ben bunun ustesınden gelırım dıye bagırdı we bı anda kendı sesını duymaya baslamıstı we sora ardından garıp sesler duydu we....
bu sesler daha once buraya gırmıs we burdan cıkamayanların sesıydı bu sesler cıglık atıyordu ve rene burdaaaaaaaannnnnn cıkkkkaaaammaaasssssıınnn dıye bagırıyorlardı we ren bu seslerden kacarcasına kosmaya basladı cıkısa dogru we sesler we ruhlar onun onun etrafını sardı ren naapıcagını bılmıyorduwe bır an durdu we sız kımsını dıye sordu onlar bız burda kalan hapsedılen ruhlarız
burda tıkanıpm kaldık dıye cwp wedıler ren sasırdı we ya bende kalırsam onlargıbı olucam dusuncesıne kapıldı ama olmıııcaaammm dıye bagırarak sıze yardım edebılırım dıyerek ben buraya furyokumu artırmak ıcın geldım we sızı burdancıkarabılırım dedı nee cıkabılırmıyızdıye cwp werdı ruhlar we
renın pesıne takıldılar bu gun tunelde renın 7. gunuydu we onlar ılerlemeye dewam ederken bason hıc gozunu kırpmamıstı 7 gun boyunca sureklı kapıyı ızlıyordu bason onun 8. gundecıkcagına ınanıyordu cunku yoh 8. gunde cıkmıstı we sora basonun yanına yoh trey anna rıo mosuke
kısaca dostlarının hepsı gerlmıstı onlar basona burda cok bekledıgını artık bıras dınlen dıyordu ama o hayırrrr burda kalıcam dılye cwp werdı
we onlarda beklemeye basladı
bu sırada ren we arkasındakı ruhlar ılerlemeye dewam edıyordu we o sıradakarsılarınıa bolunen ıkı yol cıktı ren sasırdı ya sag tarafa yada sola
gıdıcektı ruhlar olamaz burda kaldık umuztusluguna kapılmıstı we ren orada durdu we dusundu ve bırden sag dedı
sagdan gıdıcez we sagdan yurumeye basladılar o sırada yururken rene hey re bu yon oldugunu nerden bıkıyorsun dedıler oda bılmıyorum orada ıc gudulerıme guwendım weken dı capımda telepatı kurdum dedı we osırada bır ısık gorulduu REN HIZLA ISIGA DOGRU KOSTU ARKASINDADA RUHLAR WE CIKTILAAARRRRR WE ORDA RENIN ARKADASLAR WE BASON ONLARI GONCE SASIRDI BU INANILMAZDI REN 7. GUNDE CIKMISTI BU ILKDEFA OLMUSTU... REN RUHLARA DONDU WE GIDIN HADI ARTIK OZGURSUNUZ DEDI WEE BASONA KOSTU DIREKWE ARKADASLARINIA ISTEBU RENIN TARTARUS MACERASI
Silva
Hakem
Silva

MesajKonu: Geri: Ren'in Tartarus Tuneli Macerası   Ren'in Tartarus Tuneli Macerası Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2006 7:49 am

al sana 900 furyoku Ren Tao kadar uzun yazacaksınız.
Ren Tao
İyi Shaman
Ren Tao

MesajKonu: Geri: Ren'in Tartarus Tuneli Macerası   Ren'in Tartarus Tuneli Macerası Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2006 8:22 am

tesekkur ederim furyoku ıcın

Ren'in Tartarus Tuneli Macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-